Cam Balkon Modelleri

Özellikle yaz aylarında, balkonlar evlerimizin en çok kullanılan alanları haline gelir. Son yıllarda popüler hale gelen ve günümüzde birçok konutun balkonunda gözümüze çarpan cam balkon sistemi balkonları daha konforlu hale getiren şık ve estetik bir yapı uygulaması olarak dikkat çekiyor. Avantajları ve konutlara kattığı artı değer sistemin popülaritesini her geçen gün daha da artırıyor. Yeni ve modern cam balkon modelleri de uygulamanın daha çok kişi tarafından tercih edilmesini sağlıyor.

cam balkon

cam balkon

Balkonlarda Yeni Trend; Cam Balkon

Cam balkon sadece balkonların değil, taraça, kış bahçesi, teras vb. açık alanların yağmur, kar, rüzgar ve toza karşı daha korunaklı hale getirilmesi ve bu alanların daha işlevsel olması için tercih edilen bir uygulama. Alüminyum profil ve cam ile oluşturulan sistem oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapı uygulaması.

cam balkonlar

cam balkonlar

Uygulamada kullanılan 8 mm temperli cam, sistemi son derece güvenli hale getiriyor. Cam balkon modeli, balkonun şekline göre belirlenir. Kare, dikdörtgen, oval, L balkon tipine uygun modeller kolayca uygulanan cam balkon modelleridir.

Yoruma kapalı.